Tillbaka till Kontakt

Personal

 

Anneli_140px

Anneli Sandberg Pastor och församlingsföreståndare, studentpastor KAU
anneli.sandberg@kyrkanicentrum.se

054-22 444 81

Per-Ulrik Johansson Pastor,
.Per-Ulrik.Johansson@kyrkanicentrum.se

054-22 444 82

Jovita_140px

Jovita Sosa Diakon

jovita@kyrkanicentrum.se

054-22 444 83

Sara_140px
Sara Enqvist Kanslist & bokningar Föräldraledig!
sara@kyrkanicentrum.se

Personal - Elvy_140px

Elvy Axelsson Förskolepedagog
elvy@kyrkanicentrum.se

Förskollärare nås via exp 054-153880

Cristina

Cristina Hellholm Husmor
cristina@kyrkanicentrum.se

054 224 44 86

 

Nils Erik Hagström  Musiker (50%)
erik.hagstrom@kyrkanicentrum.se

054 224 44 85

.

Gunlög Ehne vik kanslist och bokningar gunlog.ehne@kyrkanicentrum.se

054 15 38 80

 

.

personal_tomUlf Lind, vik vaktmästare Ulf.lind@kyrkanicentrum.se

054 224 44 84

.